21 kwietnia 2024

O nas

 

Jesteśmy dość nietypową Redakcją, na tle istniejących portali internetowych zajmujących się tematyką polskiej przestępczości zorganizowanej.

Nietypową, bo Redaktorem Naczelnym niniejszej strony jest Grzegorz Ł. ps. ”Mięśniak” – były członek największej i najbardziej znanej w historii Polski grupy przestępczej czyli gangu pruszkowskiego.

Dziś – po 20 latach Grzegorz, po ostatecznym rozliczeniu się z wymiarem sprawiedliwości oraz całkowitej resocjalizacji, zawodowo zajmuje się działalnością gospodarczą w branży handlowej i działalnością charytatywną w ramach prowadzonej przez Niego Fundacji.

Nasza Redakcja skupia się na przestępczości nie tylko lat dziewięćdziesiątych, również na przestępczości, o której czytacie na pierwszych stronach gazet – z tym, że naszym celem jest, abyśmy to my byli pierwsi na miejscu.

W naszym sklepie będziesz miał okazję ujrzeć filmowe efekty naszej pracy. Seria „Kronika Zbrodni” jest istnym elementarzem, zaglądającym w zakamarki przestępczości zorganizowanej, również początku lat dwutysięcznych. Pierwszy odcinek serii „Nowy Dwór Mazowiecki. Twierdza Śmierci” zebrał przed ekrany ponad 300 tysięcy widzów, a jego realizacja pobudziła zainteresowanie grupą modlińską oraz nowodworską.

Praca dokumentalna nie jest u nas również ekhem…typowa (cóż jak być „nietypowym” to w każdym calu) – docieramy do świadków, rodzin jak i osób, które były powiązane z przestępczym światkiem. Wielokrotnie „igramy z ogniem”, jednak cel jest dla nas zawsze priorytetem, który musimy osiągnąć.

 

Dzięki osobie Grzegorza (który jest naszym redaktorem naczelnym), my jako Redakcja, mamy możliwość tworzenia rzetelnych i unikatowych materiałów z tzw. „pierwszej ręki”, które na naszej stronie pragniemy prezentować.

Gwarantujemy to Wam – Naszym Czytelnikom – możliwość poznania historii mafijnej Polski, jakiej nie zobaczycie nigdzie indziej.

Bez koloryzowania, bez naginania faktów i bez fałszownia historii.

Zostańcie z Nami, bo ten kanał jest inny niż wszystkie!