Legendarny boss Pruszkowa Zygmunt Raźniak ps. „Bolo” vel „Kaban” nie żyje. Miał 69 lat.

Jak udało się ustalić redakcji Pruszków News, wg. nieoficjalnej informacji wczoraj ok. godz. 19.15 zmarł Zygmunt Raźniak ps. „Bolo”, vel „Kaban”, który uważany był za niekwestionowanego bossa grupy pruszkowskiej.

 

Zygmunt Raźniak był uznawany za jednego z sześciu członków zarządu mafii pruszkowskiej. W sierpniu 2000 roku został zatrzymany w czasie wielkiej obławy na tzw. mafię pruszkowską a potem skazany za kierowanie nim w głośnym procesie, który toczył się od 2003 roku przed Sądem w Warszawie. Mirosław Danielak, „Malizna” otrzymał wtedy wyrok siedmiu lat i trzech miesięcy więzienia, jego brat Leszek Danielak, „Wańka” sześciu i pół roku, Zygmunt Raźniak, „Bolo”, Janusz Prasol, „Parasol” i Ryszard Szwarc, „Kajtek” – siedmiu lat. W 2005 roku Sąd Najwyższy utrzymał te wyroki i stały się one już ostateczne. W 2007 roku „Bolo” wyszedł z więzienia, w którym odsiedział cały siedmioletni wyrok za kierowanie gangiem pruszkowskim.

 

Odpowiadał w procesie tzw. „małego „Pruszkowa” za udział w rozboju w latach 90. W 2012 roku został uniewiniony od tego zarzutu. W grudniu 2011 roku został zatrzymany za handel narkotykami (10 kilogramów kokainy i heroiny) które, jak twierdziła prokuratura – miał zakupić od Marka Cz. ps. Rympałek, jednak nie przyznał się do zarzucanych mu czynów, twierdząc, że padł ofiarą pomówień skruszonego członka gangu „Rympałka”. „Bolo” od lat zmagał się się z postępującym nowotworem trzustki. Jego pogrzeb ma odbyć się w Makowie Mazowieckim.

Komentarze

454 KOMENTARZE

 1. Online shop for womens clothing and accessories based in the UK strives to provide high quality products from the most reliable companies in the world.
  We are opening a marketplace for shoppers to find the latest and greatest in-demand products at incredibly low prices.
  https://fas.st/d3rNK

 2. Ищете, где купить тросы, капроновый трос?
  Компания Метизы – крупный поставщик производители тросов от лучших производителей на территории Южно-Сахалинск.
  Вся продукция сертифицирована и имеет необходимые маркировки.
  +7(4862)25-54-37

 3. Как правильно кормить щенка в этом возрасте. https://nsdog.ru Цена на щенков в Украине начинается от 3 500 грн. Собака является отменным, думающим и уравновешенным охранником.

 4. Онлайн казино Пин Ап не обещает миллионы каждому, но оно несет ответственность перед каждым игроком и стабильно выплачивает выигрыши победителям, главное играть на официальном сайте!

 5. Since both the 250-mg and 500-mg tablets of Augmentin contain the same amount of clavulanic acid (125 mg, as the potassium salt),
  two 250-mg tablets are not equivalent to one 500-mg tablet of Augmentin Amoxicillin 500 mg tablets cutting. Pyrotechnic, Ernst squawks his split augmentin pills in half fabricated few times.

  Buy biaxin, clarithromycin (250 mg, 500 mg) online US UK.

  Order Amoxicillin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Inne artykuły

Legendarny boss Pruszkowa Zygmunt Raźniak ps. „Bolo” vel „Kaban” nie żyje. Miał 69 lat.

454
Jak udało się ustalić redakcji Pruszków News, wg. nieoficjalnej informacji wczoraj ok. godz. 19.15 zmarł...

TYLKO U NAS! Wywiad z mec. Julią Dekoninck – obrońcą Andrzeja Z. ps. „Słowik”

1331
Wywiad z mec. Julią Dekoninck, na temat uchylenia aresztu postanowieniem Sądu Okręgowego w Warszawie w...

Strzały w Raciborzu. Śmierć policjanta.

11153
4 maja 2021 roku ok. godziny 8mej rano przy ulicy Chełmińskiego w Raciborzu lokalna Policja...

Nowy Dwór Mazowiecki. Twierdza śmierci

206
Rozpoczęliśmy zdjęcia do nowego filmu dokumentalnego zatytułowanego "Nowy Dwór Mazowiecki. Twierdza śmierci", w której z...

Krzysztof O. ps. „Kręcony” zatrzymany przez funkcjonariuszy grupy tzw. „ Łowcy Cieni”!

215
  Bardzo krótko trwały poszukiwania ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości Krzysztofa O. ps. „Kręcony”. Opisywaliśmy Was...