Areszty dla członków tzw. „neo grupy Słowika”. List gończy (ZOBACZ TREŚĆ LISTU) za Krzysztofem Ostojskim ps. „Kręcony”!

Jak informowaliśmy Was 3 lutego 2021 roku, w sprawie domniemanych bossów mafii pruszkowskiej, którzy  aktualnie oskarżani są  m.in. o wymuszenie blisko 3,3 mln euro, uchylono tymczasowe aresztowanie i  zastosowane zostały  środki wolnościowe wobec podejrzanych Krzysztofa O., Leszka D. i Janusza P.  Sąd Rejonowy w Szczecinie uznał za te środki wystarczające i odrzucił wnioski  o areszt.

Tak jak zapowiadała Prokuratura Regionalna, złożone zostało odwołanie od decyzji Sądu Rejonowego.

W styczniu 2021 roku Sąd Okręgowy w Szczecinie przychylił się w całości do argumentacji prokuratora, nakazując zastosowanie wobec podejrzanych środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy, począwszy od chwili zatrzymania.

Leszek D. ps. „Wańka” i Janusz P. ps. „Parasol” zostali  przewiezieni do   aresztów śledczych a wobec Andrzeja Z. ps. „Słowik” , który przebywa już w areszcie śledczym zatrzymany w innej toczącej się przeciwko niemu sprawie,   wdrożono tymczasowe aresztowanie także w sprawie szczecińskiej.

Ostatni  z podejrzanych – Krzysztof Ostojski ps. Kręcony ukrywa się przed organami ścigania, wobec powyższego w dniu 2 marca  2021 roku Prokuratura Regionalna w Szczecinie  wydała wobec niego list gończy, którego treść w całości możecie przeczytać w linku poniżej.

SKM_C25821030214160 (pr.gov.pl)

 

 

Komentarze

2 KOMENTARZE

  1. Hey, you used to write fantastic, but the last several posts have been kinda boring¡K I miss your tremendous writings. Past several posts are just a little out of track! come on!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Inne artykuły

TYLKO U NAS! Wywiad z mec. Julią Dekoninck – obrońcą Andrzeja Z. ps. „Słowik”

0
Wywiad z mec. Julią Dekoninck, na temat uchylenia aresztu postanowieniem Sądu Okręgowego w Warszawie w...

Strzały w Raciborzu. Śmierć policjanta.

89
4 maja 2021 roku ok. godziny 8mej rano przy ulicy Chełmińskiego w Raciborzu lokalna Policja...

Nowy Dwór Mazowiecki. Twierdza śmierci

11
Rozpoczęliśmy zdjęcia do nowego filmu dokumentalnego zatytułowanego "Nowy Dwór Mazowiecki. Twierdza śmierci", w której z...

Krzysztof O. ps. „Kręcony” zatrzymany przez funkcjonariuszy grupy tzw. „ Łowcy Cieni”!

0
  Bardzo krótko trwały poszukiwania ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości Krzysztofa O. ps. „Kręcony”. Opisywaliśmy Was...

Strzelania w Magdalence „Tam było jak na froncie”

1
To miała to być szybka i choć nieszablonowa, to nadal dość przewidywalna akcja policyjnych antyterrorystów. W...